Rita Ora nuk mund të tregonte më shumë se kaq në një foto

Rita Ora nuk mund të tregonte më shumë se kaq në një foto
21:00 | 12 Maj 2019

Rita Ora prek limitet e provokimit me fotografinë e fundit.

Me fotografinë e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel, shkruan lajmi.net.

Në Instastory ylli botëror ka ndarë një fotografi para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’.

Së fundmi këngëtarja ishte në një turne evropian për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’. /Lajmi.net/  

TAGS