Rita Ora uron ikonën e muzikës për çmimin e fituar në ‘Billboards music award’

Rita Ora uron ikonën e muzikës për çmimin e fituar në ‘Billboards music award’

Rita Ora uron ikonën e muzikës për çmimin e fituar në ‘Billboards music award’

Rita Ora me një mesazh për fituesen e çmimit ‘Ikona e muzikës’.

Rita Ora përmes një video ka shfrytëzuar rastin ta uroi Mariah Carey për çmimin e fituar, shkruan lajmi.net

Në videon e publikuar Rita shprehet: Nuk besoj që një artiste e meriton më shumë se ti këtë çmim. Nuk je ikonë vetëm e Billboard, por edhe e imja. Shihemi në Londër.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi nga Mariah e cila thotë se shqiptarja i ka kthyer buzëqeshjen përsëri.

“Ju më kthyet buzëqeshjen e madhe në fytyrën time. Suksese në turne dhe shihemi së shpejti”, ka shkruar ajo në llogarinë personale në Twitter.

Rita Ora po vazhdon koncertet e saja në kuadër të promovimit të albumit ‘Phoenix’. /Lajmi.net/

TAGS