Ritës po i mungojnë ditët e nxehta, publikon foto me bikini

Ritës po i mungojnë ditët e nxehta, publikon foto me bikini
17:47 | 5 Nentor 2019

Foto: Splash News

Rita Ora është kthyer prapa në kohë, duke publikuar fotografi në bikini.

Rita Ora është bërë nostalgjike për ditët e nxehta, të cilat thotë se po i mungojnë shumë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini të gjelbra e veshur në bikini.

“Më ktheni”, ka shkruar ajo sipër kësaj fotografie, në të cilën zbulon figurën trupore.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Rita Ora është “Ritual”, këngë kjo në duet me Jonas Blue dhe Tieston. /Lajmi.net/

TAGS