Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh

Robbie Williams dhe Ayda Field janë larguar nga ‘X-Factor’ pasi nuk ishin të kënaqur me pagat.

Këngëtari Robbie Williams dhe aktorja Ayda Field nëpërmjet një njoftimi të përbashkët kanë treguar se më nuk do të qëndrojnë ulur pranë Simon Cowellit dhe nuk do t’i vlerësojnë konkurrentët, transmeton lajmi.net.

Ndërsa burime pranë dyshes kanë bërë të ditur se arsyeja e largimit ka të bëjë me faktin se kanë kërkuar më shumë para, ndërsa produksioni i emisionit ka refuzuar t’i paguajë. Ata kanë pasur marrëveshje deri në 10 milionë funte (11.6 milionë euro), ndërsa kjo shumë nuk është pritur që të rritet./Lajmi.net/

TAGS