Robert Berisha konfirmon ndarjen nga Nora Istrefi

Robert Berisha konfirmon ndarjen nga Nora Istrefi

21:00 |

Robert Berisha me një postim ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja.

Robert Berisha ka përdorur llogarinë e tij në Instagram për të konfirmuar edhe zyrtarisht ndarjen nga Nora Istrefi me të cilën kanë edhe një vajzë, Renee

Në postimin e bërë Këngëtari ka falënderuar bashkëshorten për të mirat që ja ka dhuruar gjatë gjithë këtyre viteve.

h4>

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet  permes kti postimit Nora Istrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën  I wish you all the best” ishte shkrimi i Robertit. //

autor: Lajmi.net

21:00 |

TAGS