Robert Berisha nuk përmbahet ndaj kinezëve: Bombë atomike në gojë këtyre lakuriqëve

Robert Berisha nuk përmbahet ndaj kinezëve: Bombë atomike në gojë këtyre lakuriqëve

Robert Berisha duket se nuk po e përjeton shumë mirë situatën nga Koronavirusi. Këngëtari i revoltuar akuzon kinezët për pandeminë që po përjeton bota. Nga aeroporti, ai ka shpërthyer në fjalë të rënda kur ka parë avionin e linjës së Kinës.

“Veç më vjen keq për Bruce Lee, se këtyre lakuriqëve, bombë atomike në gojë!”- shkruan Robert Berisha bashkëngjitur fotos me avionin “Air China”. Ndonëse e gjithë bota po bën thirrje kundra racizmit, Roberti nuk është përmbajtur dot dhe i ka bërë publike fjalët e tij ndaj popullit aziatik.

TAGS