Roberti bashkëpunon me këngëtaren e njohur për këngën e re

Roberti bashkëpunon me këngëtaren e njohur për këngën e re
22:01 | 21 Nentor 2019

Roberti po vjen me një duet të ri.

Robert Berisha ka bashkuar forcat me Mimoza Mustafën për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Mimoza përmes një postimi në Instagram, ku publikoi një foto bashkë me Robertin.

“Së shpejti”, ka shkruar këngëtarja sipër këtij imazhi, duke bërë të ditur se videoja është punuar nga MProduction.

Për ndryshe, Mimoza dhe Roberti kanë edhe një duet me titull “Krejt i boj”. /Lajmi.net/

TAGS