Roberti dhe Nora i bëjnë befasinë më të bukur vajzës Renee për ditëlindje 

Roberti dhe Nora i bëjnë befasinë më të bukur vajzës Renee për ditëlindje 
18:56 | 15 Maj 2019

Renee sot feston ditëlindjen e katërt dhe prindërit e kanë befasuar.

Vajza e këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, sot feston ditëlindjen e saj të katërt, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj date të veçantë për të dhe prindërit e saj, Renee përveç urimeve ka pranuar edhe një befasi të bukur nga prindërit.

Ata i kanë organizuar një festë përrallore ku edhe i kanë ftuar shoqërinë për t’u argëtuar.

Pak nga festa që po mbahet me rastin e ditëlindjes së vogëlushes Renee ua sjellim nëpërmjet disa fotografive në vazhdim./Lajmi.net/

TAGS