Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë
Tash esht Koha

Javën e shkuar ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që pranoi publikisht lidhjen që ajo kishte pasur me Robert Berishën. Ndër të tjera ajo shkruante se shpresonte tek një ribashkim dhe se do ta donte për gjithë jetën. Por duket se mes dyshes, edhe nëse ka mbaruar dashuria, flirti ende është.

Modelja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet seksi me bikini. E natyrisht që një pamjeje të tillë, Roberti nuk ka ngurruar ti bëjë like. Ku i dihet ndoshta të dy i janë rikthyer lidhjes së tyre pas deklaratave të brunes seksi.

Tash esht Koha
TAGS