Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

Heidi Lushaku publikon video me të bashkëshortin e saj nga palestra.

Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Heidi Lushtaku janë njëri ndër çiftet e komentuara në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Ata janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh imazhe së bashku, e së fundmi kanë ardhur me një video nga palestra ku shihen duke ushtruar së bashku.

Profesionet e tyre janë nga ajo natyrë që i kushtëzojnë modelen Heidi dhe boksierin Robinin të kujdesen në mënyrë strikte për fizikun e tyre. /Lajmi.net/

TAGS