Rona Nishliu sonte promovon albumin e ri

Rona Nishliu sonte promovon albumin e ri

Këngëtarja e famshme kosovare Rona Nishliu, sonte promovon albumin e saj të ri “Mindili”.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rona Nishliu, sonte do ta promovojë albumin e saj më të ri dhe të veçantë, shkruan lajmi.net.

E veçanta e këtij albumi, është se këngëtarja me bendin e saj kanë vendosur t’i rikthejnë në jetë këngët e vjetra shqipe.

Në intervistën e fundit të dhënë për emisionin “Mirage” këngëtarja ka dhënë më shumë detaje rreth “Mindili” dhe përse zgjodhi të rikthehet me album.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë ndërsa nga nata e promovimit do t’i gjeni sërish detajet ekskluzive në “Mirage” dhe lajmi.net./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS