Ronaldo kalon fundjavën pranë këtyre personave

Ronaldo kalon fundjavën pranë këtyre personave

Cristiano Ronaldo këtë fundjavë po e kalon pranë personave më të dashur për të.

Cristiano Ronaldo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë gruas dhe djalit, shkruan lajmi.net.

Çifti me djalin e tyre po drekonin së bashku në këtë të shtunë, pasi kanë lënë pas një javë të ngarkuar me angazhime të mëdha.

Si Ronaldo, ashtu edhe Georgina ishin veshur në të zeza, ndërsa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit. /Lajmi.net/

TAGS