Ronaldo sjell videon më të bukur të ditës, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij

Ronaldo sjell videon më të bukur të ditës, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij
10:44 | 11 Shtator 2019

Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij.

Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola.

Ai ka postuar një video në Instagram, në të cilën tregon se si iu gëzuan fëmijët njërit gol të tij dhe është videoja më e bukur që mund ta shihni sot. /Lajmi.net/

TAGS