Ronela: E bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë

Ronela: E bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë
16:47 | 10 Dhjetor 2019

Foto: Instagram

Ronela Hajati ka habitur me mbishkrimin që ia la videos së fundit në Instagram.

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku u shfaq me kapele dhe shallë të bardhë, shkruan lajmi.net.

Ajo habiti të gjithë me mbishkrimin që ia la me shaka videos, ku shkruan “Sapo e bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë”.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

TAGS