Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka/ Këngëtarja thumbon ish-partnerin: Bëj shumë për njerëzit që dua dhe s’para më kthehet

Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka/ Këngëtarja thumbon ish-partnerin: Bëj shumë për njerëzit që dua dhe s’para më kthehet
Tash esht Koha

Këngëtarja Ronela Hajati ka qënë gjithëmone aktive në rrjetet sociale, por më së shumti gjatë këtyre ditëve në karantinë. Këngëtarja ka zhvilluar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit në rrjetin social ‘Instagram’.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur Ronelën: Për çfarë je penduar në jetën tënde? Ndërsa këngërja nuk ka hezituar të përgjigjet duke thumbuar dhe ish-partnern e saj Young Zerka. “Penduar jo… Thjesht unë bëj shumë për njerëzit që dua dhe s’para më kthehet siç e kam bërë. Pooor nuk e evitoj dot, pot ë kem diçka në dorë për ta bërë për dikë do e bëj”, shkruan ajo.

Ndërsa një tjetër ndjekës ka qënë kurioz të dijë nëse Ronela është e lidhur apo jo. “A je e lidhur?”, është pyetja që ndjekësi i drejton. “Jam e zgjidhur”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë që disa ditë më parë, këngëtarja nuk e uroi as për ditëlindje, ndrësa sot  konfirmoi ndarjen nga Young Zera.

09

Tash esht Koha
TAGS