Ronela Hajati shpjegon se çfarë ka ndodhur me Young Zerkën

Ronela Hajati shpjegon se çfarë ka ndodhur me Young Zerkën
Tash esht Koha

Lidhja midis Ronela Hajatit dhe Young Zerkës nuk u konfirmua kurrë, edhe pse thuhej se janë bashkë.

Këngëtarja, Ronela Hajati ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, ku flet për projektin e ri dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

Ajo po ashtu u pyet edhe për raportin që ka me Zerkën, pasi thuhej se së fundmi janë ndarë apo ndoshta nuk kanë qenë kurrë.

E në videon e mëposhtme, Ronela tregon të vërtetën dhe ka një vërejtje për artistin, Zerka.

Ronela është duke e shijuar suksesin e këngës së re “Pa Dashni”, ku shfaqet tejet e veçantë edhe në klip. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS