Rozana ka diçka për t’i thënë Aurelës para koncertit në Tiranë

Rozana ka diçka për t’i thënë Aurelës para koncertit në Tiranë
11:58 | 18 Shtator 2019

Rozana Radi ka thënë fjalë të mëdha për Aurela Gaçen.

Aurela Gaçe sonte (e mërkure) mban koncert në Tiranë, ku performon hitet e saj më të mëdha, shkruan lajmi.net.

Përveç fansave, këtë koncert po e presin me padurim edhe kolegët e saj, siç është Rozana Radi.

Kjo e fundit përmes një postimi në Instagram ka shkruar fjalë miradie për Aurelën, ndërsa thotë se pret me padurim koncertin e saj.

“Nje bashkpuntore prej vitesh. Ajo qe I ka dhene jete e emocion disa prej teksteve te mia qe sot jane bere kolona zanore e momenteve tuaja. Me zor pres te te shikoj ne skene sot Aurela Gace. Shhh kemi ca gjera te reja shume po shume shpejt. Nderkohe te gezojme qe te kemi dhe kemi mundesi te te marrim emocionin live sonte ne koncert”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

TAGS