Rrahmani startues edhe kundër Udineses

Rrahmani startues edhe kundër Udineses
17:56 | 24 Shtator 2019

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së vlefshme për javën e pestë në Serie A mes Hellas Verona dhe Udinese.

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, do ta nis nga minuta e parë edhe këtë ndeshje.

Rrahmani ishte startues edhe në ndeshjen e fundjavës, ku Hellas Verona u mposht me jo pak mund nga Juventus.

Ndeshja Hellas Veroas dhe Udineses fillon nga ora 19:00, dhe zhvillohet në stadiumin ‘Marc’Antonio Bentegodi’.

Formacionet zyrtare:

Verona:

Udinese: Së shpejti…

/Lajmi.net/

TAGS