Rudina Dembacaj poston foton sensuale me ish-deputetin: Mark Frroku djalë me fat!

Rudina Dembacaj poston foton sensuale me ish-deputetin: Mark Frroku djalë me fat!

Rudina Dembacaj është mjaft aktive dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, aktorja e humorit ka postuar një foto me partnerin e saj Mark Frrokun dhe për hir të së vërtetës duket mjaft sensuale.Me humor, Rudina shkruan se ai është një njeri me fat që ka atë në krah, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve.

Disa prej tyre e përkrahin lidhjen e saj, por nuk mungojnë dhe komentet negative.

Gjithsesi Rudina Dembacaj vazhdon të postojë foto krah partnerit të saj dhe duket mjaft e lumtur.

TAGS