Rusi, doktori me një godiitjee lë pacientin pa shenja jete

Rusi, doktori me një godiitjee lë pacientin pa shenja jete
Tash esht Koha

Ky është momenti shokues kur një doktor rus u kap në kamera duke godiitur pacientin e tij e duke e lënë të vde.kur me një godiitje.

Video e sul.mit ndodhi në jug të qytetit Belgorod dhe përveçse është bërë virale në internet, është transmetuar edhe në televizone.

Incidenti ngriti pikëpyetjet për sigurinë në spitale, pas publikimit të pamjeve filmike.

Në video dëgjohet doktori që pyet pacientin se pse e kishte prekur infermieren dhe e nxjerr atë jashtë.

Por kur pacienti rikthehet, doktori e go.det në fytyrë dhe pacienti rrëzohet menjëherë në tokë pa shenja jete.

Shiko Videon:

Russian Doctor Kills Patient

The Russian Doctor KO’ed the patient that kills him immediately after hitting hes head on the floor. The patient “hurt” one of the nurses and the Doctor came to “punish” him for doing so.

Gepostet von Trending Videos Today am Samstag, 9. Januar 2016

Tash esht Koha
TAGS