S4MM flet për thumbat ndaj kolegëve në këngët e albumit të ri

S4MM flet për thumbat ndaj kolegëve në këngët e albumit të ri
15:01 | 29 Korrik 2019

S4MM ka treguar përse thumboi kolegët në albumin e ri.

S4MM ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli rreth albumit të ri, shkruan lajmi.net.

Reperi ka treguar se si u pritën këngët e albumit të ri si dhe çfarë ka në plan të sjell pas këtij albumi.

Meqë kemi parë se në këngët e albumit të S4MM-it ka thumba për kolegët e tij, ai kishte disa fjalë edhe rreth tyre.

[embedded content]

Për të mësuar se çfarë tha S4MM për thumbat ndaj kolegëve, klikoni në videon e mësipërme ku gjendet intervista e plotë e tij. /Lajmi.net/

TAGS