S4MM sjellë projektin e ri “Aye, Aye”

Reperi i njohur shqiptar, S4MM ka publikuar projektin më të ri të tij.

Reperi nga Tetova solli krijimin më të ri muzikor, por pa videoklip.

Kënga është punuar në tekst dhe muzikë nga vet reperi dhe është masterizuar nga Don Gima.

“Aye, Aye” e sjellë reperin më ndryshe nga projektet e tij tëk aluara.

Në pak orë të publikimit S4MM arriti rreth 20 mijë klikime me projektin e tij.

Reperi ka kohë që po vlerësohet lart si një prej talentëve të të ardhmes.

Projketet e tij të deritanishme janë pritur mirë dhe kanë gjeneruar miliona klikime. /Telegrafi/

TAGS