“Sa kam shalën ti je i gjithi”/ Sherr tek “Përputhen” Arisin: S’ta jap luksin të bësh protagonisten, s’je femër…

“Sa kam shalën ti je i gjithi”/ Sherr tek “Përputhen” Arisin: S’ta jap luksin të bësh protagonisten, s’je femër…

Kanë nisur përplasjet tek emisioni “Përputhen”, ku çiftet njihen me njëri-tjetrin. Arisi u prezantua dhe kërkoi që të shfaqte natyrnë e tij të veçantë, teksa shtoi se di të jetë edhe me humor, edhe serioz. Më vonë, teksa Arisi vuri re që vajzat ishin të ndara, disa donin djem që bënin humor, e të tjera, seriozë, tha se ato dfuhet të ndajnë mendje.Pjesë nga biseda

Arisi: Jam Aris Lika 25 vjeç nga Tirana. Kam ardhur të sfidoj veten këtu. Më kanë thënë se kam një tip të veçantë…

Bora Zemani: Çfarë ka të veçantë tipi yt

Më mirë ta zbulojmë me kohën

Bora: Na thuaj diçka…

Arisi Por kështu siç dukem serioz me këmishë, gjithçka e ndërthur me të qeshur…

Bora: Do t’i bësh vajzat për të qeshur

Arisi: Mendoj se po…

Bora: Do të ishte idealja goca eee

Vajzat: Jo jo jo absolutisht

Më vonë, teksa Arisi vuri re që vajzat ishin të ndara, disa donin djem që bënin humor, e të tjera, seriozë, tha se ato dfuhet të ndajnë mendje.

Pjesë nga biseda:

Arisi: Tani duhet ta ndani mendjen vajza, doni humor apo seriozitet?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ana: S’më pëlqen ti, ky është problemi

Arisi: As ti mua

Ana: Të njëjtën gjë do thuash?

Arisi: Jo po sa të shikoj, dukesh se nuk përputhesh me mua fare

Ana: Normale…dukesh, problemi është se sa je ti i gjithi unë kam shalën

Arisi: Nuk të bën shala femër, edukata të bën

Ana: Me ty s’jam femër

Arisi: As unë s’të shoh si femër

Ana: Ka të tjerë që më shohin si femër…

Arisi: E kam thënë mendimin tim për ju, mbrapa me çunat, por s’ta jap luksinqë të të bëj protagoniste, me emrin tim të paktën jo.

TAGS