Salah pozon krah modeles së njohur

Salah pozon krah modeles së njohur
20:03 | 12 Tetor 2019

Salah ka ndarë disa imazhe me modelen e njohur.

Mohamed Salah është zgjedhur ‘Njeriu i viti’ nga ‘GQ’ në lindjen e mesme ditë më parë, shkruan lajmi.net.

Tani sulmuesi i Liverpoolit ka pozuar krah modeles së njohur braziliane Alessandra Ambrosio e cila po ashtu është shpërblyer me çmim nga ‘GQ’ dhe këto imazhe i ka ndarë në Instagram.

Një veprim i tillë nuk është pritur mirë nga praktikuesit e fesë islame të cilët kritikuan Egjiptianin për shkak se ka pozuar me një modele edhe pse është i martuar. /Lajmi.net/

TAGS