Sapo publikoi këngën i erdhi ofertë për blerje të klikimeve, ja si reagoi Leonora

Sapo publikoi këngën i erdhi ofertë për blerje të klikimeve, ja si reagoi Leonora
17:31 | 12 Nentor 2019

Video: Mirage

Leonora Poloska ka folur për vërtetësinë e klikimeve.

Leonora Poloska ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar kështu detaje edhe rreth këngëve të reja.

Ajo ka pak kohë që është rikthyer me këngën “S’ishte fat”, ndërsa në “Mirage” foli për çështjen e klikimeve.

Leonora tregoi se a preokupohet nga fakti nëse një këngë e saj merr shumë apo pak klikime si dhe tregoi një rast që i ndodhi me këngën e re.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Leonora Poloska. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS