Së shpejti martohet, Gerta tregon se ku do të jetojë me bashkëshortin

Së shpejti martohet, Gerta tregon se ku do të jetojë me bashkëshortin
15:59 | 8 Tetor 2019

Gerta e “Big Brother” ka folur për planet rreth martesës.

Gerta Shino ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku tregoi shumëçka rreth saj, shkruan lajmi.net.

Ajo kujtoi kohën kur ishte pjesë e “Big Brother Albania”, ndërsa foli edhe për famën që arriti pas daljes nga kjo garë.

Sa i përket jetës private, Gerta bëri të ditur që së shpejti martohet, me këtë rast tregoi nëse do të bëjë dasmë dhe ku do të jetojë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Gertës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS