Seks në këmbim të votës, arrestohet pedagogu nga Elbasani

Seks në këmbim të votës, arrestohet pedagogu nga Elbasani

Policia e Elbasanit ka arrestuar pedagogun e Universitetit “Aleksandër Xhuvani” i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’.

Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himçin.

‘Stop’ dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu Denis Himçi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve.