Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në tragetin Durrës-Bari, arrestohen 2 persona

Shqipëri | Publikuar më 11.01.2017 në ora 10:49

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 2.3 kg lëndë narkotike të llojit heroinë në portin e Durrësit.

Lënda narkotike që mendohet se do të trafikohej drejt Italisë është gjetur dhe sekuestruar në tragetin e linjës Durrës-Bari.

Në pranga kanë përfunduar Laureta Lama dhe Bashkim Hasani dhe është shpallur në kërkim E.Ç, 29 vjeç.

11 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)