Shkakton aksident dhe ik nga vendi i ngjarjes

Shkakton aksident dhe ik nga vendi i ngjarjes

Policia njofton se në aksidentin që ka ndodhur më 25 maj në Prizren pas hetimeve të bëra është identifikuar i dyshuari i cili me veturën e tij BMW X5 me targa vendore kishte qenë pjesëmarrës në aksident komunikacioni me lëndime të lehta trupore dhe pas aksidentit ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt./Telegrafi/

TAGS