Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët e tij, ja reagimi i Armina Mevlanit

Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët e tij, ja reagimi i Armina Mevlanit
Tash esht Koha

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram´´, një foto si rrallë herë me djalin dhe vajzën që prej vitesh jetojnë në Suedi, me ish-bashkëshorten e Shkëlzenit, Sadije Berishën.

Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente, por komenti që bie në sy është ai i blogeres Armina Mevlani. Kjo e fundit ka komentuar me tri emoj zemra.

Tash esht Koha
TAGS