Shkurte Fejza publikon këngën “Rrushja”

Shkurte Fejza publikon këngën “Rrushja”

16:43 |

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj më të re, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

“Rushja” titullohet kënga e re e Shkurtës, për tekstin dhe muzikën e së cilës u përkujdes Kolë Susaj, ndërsa orkestrimin e bëri Kujtim Shala.

I ngjajshëm

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Shkurte Fejza me titull “Rrushja”, e cila ka për temë dasmat. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=2p5-juttt1c

autor: Lajmi.net

16:46 |

TAGS