Shpat Kasapi rikthehet me një baladë të dhimbshme 

Shpat Kasapi rikthehet me një baladë të dhimbshme 
Tash esht Koha
21:47 | 6 Nentor 2019

Foto: Instagram

Shpat Kasapi po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, po vjen me një baladë të re, shkruan lajmi.net.

Ai për lajmi.net ka treguar se kënga është punuar nga Ergys Shahu dhe do ta ketë tekstin shumë të dhimbshëm.

Ky projekt muzikor i tij do të publikohet së shpejti dhe mban titullin “Gjithë jetën”./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS