Shpërthen makina në afërsi të TEG-ut, dalin pamjet

Shpërthen makina në afërsi të TEG-ut, dalin pamjet
Tash esht Koha

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë.

Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al.

Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka shpëtuar dhe nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Shpërthimi ka tronditur shoferët e tjerë të cilët po kalonin në këtë aks ndërsa për disa minuta është bllokuar qarkullimi.

Grupi i hetimit ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e këtij shpërthimi.

Newsbomb.al ju sjell pamjet si më poshtë:

Tash esht Koha