Shtatë lojtarë largohen nga Barcelona

Shtatë lojtarë largohen nga Barcelona

15:04 |

Ernesto Valverde nuk dëshiron të fillojë përgatitjet me një numër shumë të madh të lojtarëve.

Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit zgjidhje për disa nga lojtarët që vazhdimësinë te Barcelona nuk e kanë të garantuar.

Sport.es raporton se nga Barcelona pritet të largohen shtatë lojtarë.

I ngjajshëm

Rafinha, Malcom, Jean Clair Todibo, Philippe Coutinho, Nelson Semedo, Ousmane Dembele dhe Ivan Rakitic, janë lojtarët që duhet t’i thonë lamtumirë ‘Camp Nou’-s.

Barcelona shumë shpejtë do të zyrtarojë transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madrid./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

15:14 |

TAGS