Shumë larg fotove seksi në Instagram, ja si duket Albana Osmani në jetën e përditshme (Foto)

Shumë larg fotove seksi në Instagram, ja si duket Albana Osmani në jetën e përditshme (Foto)

Albana Osmani ka qëndruar prej disa kohësh larg televizionit. Edhe pse me një karrierë të gjatë në ekran, Albana Osmani ka zgjedhur të bëjë ‘pushim’ duke iu përkushtuar projektit të saj “Ti je një lule dielli”. Pas gjithë kësaj pauze, duket se fansat duan ta shohin përsëri moderatoren në ekran. Pak muaj më parë, përmes “Instastory”-t asaj i është bërë pyetja se kur do ta shohin përsëri në televizion.Albana i ka surprizuar fansat, duke u dhënë lajmin e papritur: “Televizioni sot në mendësinë time është i shkarkuar nga vëmendja në rang global, pasi bota online ka shpërthyer në një progres të pabesueshëm. Televizioni sërish mbetet dashuri dhe pasion për mua. Kam plane”.

TAGS