Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

Shyhrete Behluli ka hapur arkivat e rinisë.

LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja postoi një foto ku shihet me ëmbëlsinë e njëjtë që ka tani,  ndërsa ia la mbishkrimin “Ne ditet e rinise ☺️”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “Je e vetmja”, të cilën ia ka dedikuar nënës.

Ky projekt ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube dhe është pritur mirë nga publiku. /Lajmi.net/

TAGS