Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

Shyhrete Behluli bashkë me burrin e saj kanë nisur pushimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Kapadokion, shkruan lajmi.net.

“Mrekullia e Kapadokios!”, ka shkruar ajo pranë postimit të publikuar në Instagram gjersa shfaqet me bashkëshortin.

Bashkëshorti i Shyhretes njëherëshit është edhe menaxheri i saj, i cili përkujdeset dhe është në çdo kohë me këngëtaren.

Këngëtarja Behluli po vazhdon të jetë e angazhuar me projekte e ahengje të ndryshme muzikore. /Lajmi.net/

TAGS