Sin Boy tregon se si u ndie kur u takua për herë të parë me prindërit e Rinës 

Sin Boy tregon se si u ndie kur u takua për herë të parë me prindërit e Rinës 
14:30 | 6 Janar 2020

Foto: Lajmi.net/Mirage

Lidhja e Sin Boy dhe Rina Balajt po bëhet akoma më serioze.

Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy kanë qenë së fundmi mysafir në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ata folën për herë të parë për lidhjen e dashurisë dhe planet madje zbuluan se lidhja e tyre po bëhet akoma më serioze.

Sin Boy është takuar me prindërit e Rinës dhe si u ndie e çfarë thotë për ta e kuptoni në videon që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS