S’keni për ta njohur, Zaimina poston foto nga fëmijëria

S’keni për ta njohur, Zaimina poston foto nga fëmijëria

Zaimina Vasjari ka uruar ditën e sotme motrën e saj. Ndryshe nga urimet cliché, këngëtarja ka zgjedhur të postojë një foto nga fëmijëria. Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë, seksi dhe gjithnjë në super formë, këtë herë ju prezantojmë me Zaiminën vogëlushe.

Dy motrat shfaqen në moshë të vogël, teksa kanë pozuar krah njëra-tjetrës të veshura me fustane. “Pranë njëra-tjetrës ose milje larg, motrat do të jenë gjithmonë të lidhura nëpërmjet zemrës. Gëzuar ditëlindjen!”- janë fjalët e këngëtares në foton e rrallë nga fëmijëria.

TAGS