Skerdi për një kohë të pa caktuar do qëndroj larg rrjeteve sociale

Skerdi për një kohë të pa caktuar do qëndroj larg rrjeteve sociale

17:16 |

Skerdi ka befasuar të gjithë me vendimin e marrë.

Skerdi ka qenë mjaft aktiv këto muajt e fundit si me projekte muzikore ashtu edhe me postime në Instagram, por pak çaste më parë ai befasoi publikun me vendimin e marrë, shkruan lajmi.net.

Në një shkrim që publikoi në Instastory, reperi thotë se për një kohë të pa caktuar do qëndrojë larg rrjete sociale, dhe arsyeja e kësaj është familja e tij.

I ngjajshëm

Ndryshe, vetëm katër ditë më parë në bashkëpunim me Donjetën Skerdi publikoi këngën ‘Falma’ e cila tani numëron gati gjysmë milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

17:24 |

TAGS