Skerdi publikon bashkëpunimin me Mimoza Shkodrën

Skerdi publikon bashkëpunimin me Mimoza Shkodrën
Tash esht Koha
18:22 | 1 Korrik 2019

‘T’lutem’ titullohet dueti mes tyre.

Skerdi dhe Mimoza Shkodra kanë publikuar bashkëpunimin e shumë pritur të cilin e kishin paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘T’lutem’ dhe është e shoqëruar me videoklip i cili është realizuar nga Jaydee.

Muzikën e ka realizuar DJ R teksa për melodinë dhe tekstin është kujdesur vet Skerdi.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni bashkëpunimin më të ri të reperit. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS