Skivi me klip më ndryshe se në të kaluarën (Video)

Skivi me klip më ndryshe se në të kaluarën (Video)

Skivi ka sjell projektin më të ri muzikor.

‘Llafi’, titullohet kënga e re e reperit, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip.

Ky i fundit është mjaft i thjeshtë teksa shihet vetëm në fotografi e këngëtarit dhe titrat e tekstit të këngës.

Ndryshe, ditë më parë reperi ka konfirmuar lidhjen me pasardhësen e heroit kombëtar Gjergj Kastriot-Skënderbeut, Sophian. /Telegrafi/