Solskjaer: Ja çfarë i thash Messit pas ndeshjes

Solskjaer: Ja çfarë i thash Messit pas ndeshjes
Tash esht Koha

Ole Gunnar Solskjaer pas ndeshjes Manchester United 0-1 Barcelona është parë në fushën e ‘Old Trafford’, duke biseduar me Lionel Messin.

Trajneri norvegjez nuk ka mundur t’u shpëtojë pyetjeve nga gazetarët rreth bashkëbisedimit me Lionel Messin.

Argjentinasi nuk ka qenë në më të mirën e tij në këtë fitore, por autogoli që shënoi Luke Shaw erdhi pas një aksioni ku ishte i përfshirë pesë herë fituesi i Topit të Artë.

“Gjitha të mirat dhe shihemi në javën tjetër. Kjo ishte e gjitha”, është përgjigjur Solskjaer, përcjell ‘lajmi.net’.

“Ai është një lojtar fantastik. Ne bëmë mirë aq sa mundëm kundër tij”.

Ndeshja e kthimit mes Barcelonës dhe Manchester Unitedin luhet më 16 prill në ‘Camp Nou’./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS