Solskjaer po i largon dy super lojtarë nga Man Utd

Solskjaer po i largon dy super lojtarë nga Man Utd

Manchester United pritet të bëjë një revolucion të thellë në skuadër gjatë afatit kalimtar të kësaj vere.

Manchester United pritet që në këtë verë të largojë së paku pesë lojtarë nga skuadra.

Në mesin e lojtarëve që mund të largohen nga ‘Djajtë e Kuq’ janë edhe Anthony Martial e Romelu Lukaku, përcjell aljmi.net.

Manchester United nuk llogaritë në të dy sulmuesit, andaj do t’i shet në verë ata.

Lukaku dhe Martial nuk e kanë bindur Ole Gunnar Solskjaerin, andaj në verë do të presin oferta për të dy sulmuesit. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS