Soni Malaj bën këtë ndryshim në pamje

Soni Malaj bën këtë ndryshim në pamje

Soni Malaj duket më ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim më herët.

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka arritur të jetë një ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit shqiptar dhe jo vetëm për sukseset e saj në karrierë po edhe jetën private e pamjen e jashtme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ka dhënë hapsirë që të komentohet për të pasi është shfaqur tejet tërheqëse me një stil të ri flokësh i cili po i shkon shumë.

Soni foton e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, konkretisht Instastory./Lajmi.net/

TAGS