Soni Malaj vjen atraktive në imazhin e fundit

Soni Malaj vjen atraktive në imazhin e fundit

Soni Malaj është shfaqur tejet atraktive në imazhin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj së fundmi ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo shfaqet tejet atraktive dhe në formë, madje kaq elegante nuk e kishim parë asnjëherë edhe pse zbulon më shumë nga gjoksi.

Soni ka paralajmëruar se me një maj do të performojë në Tiranë, për të parën herë për të gjithë admiruesit e muzikës së saj.

E muaj më parë në emisionin “Mirage”, këngëtarja Malaj tregoi shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, videon e së cilës mund ta shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS