Sonte bëhet nuse, ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

Sonte bëhet nuse, ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës
12:44 | 21 Shtator 2019

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sot i japin fund beqarisë.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Çifti do të organizojnë dasmën në Shqipëri, ndërsa tani kanë përfunduar gjitha përgatitjet.

Ditën e sotme, Afrona e nisi me pamjen e detit, teksa po relaksohej pak orë para se të vishet me fustanin e bardhë.

Për ndryshe, të ftuar në dasmën e çiftit janë edhe shumë emra nga bota e shoubizit. /Lajmi.net/

TAGS