Sot është një ditë e rëndësishme për familjen e Elita Rudit

Sot është një ditë e rëndësishme për familjen e Elita Rudit

Në familjen e Elita Rudit sot ka festë.

Motra e moderatores, Elita Rudi, sot feston ditëlindjen andaj kjo nuk ka pasur se si të mos jetë ditë e veçantë për Elitën dhe familjen Rudi në përgjithësi, shkruan lajmi.net.

“Motër ti je gjithçka e imja dhe më shumë se kaq. Jam shumë me fat. Gëzuar ditëlindjen Natyra Rudi”, ka shkruar Elita pranë postimit të një fotografie.

Çfarë vihet re tjetër në këtë foto është se ato ngjajnë shumë me njëra-tjetrën./Lajmi.net/

TAGS