Stanaj publikon këngën ‘Love Me’

Stanaj publikon këngën ‘Love Me’

20:26 |

Stanaj sjell ‘Love Me’ në versionin akustik.

Stanaj është një tjetër shqiptar i cili po arrin suksese me muzikën e tij në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Këngëtari shqiptar pas disa paralajmërimeve që bëri tani publikoi në kanalin e tij zyrtar në Youtube, ‘Love Me’ në versionin akustik.

I ngjajshëm

Mbetet të shihet nëse edhe ‘Love Me’ do të arrijë suksesin që pat Alberti me këngën ‘Sober’ e cila ishte bashkëpunim me Afrojack dhe Sremmurd. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

20:26 |

TAGS