Stresi flet për ndarjen nga Keisi dhe i tha të gjitha: Të dy lamë njëri-tjetrin

Stresi flet për ndarjen nga Keisi dhe i tha të gjitha: Të dy lamë njëri-tjetrin

Pak kohë më parë, Stresi dhe Keisi i dhanë fund lidhjes dhe kjo u shoqërua me disa thumbime në rrjete sociale. ‘I martuar dhe kapet në hotel me femër tjetër’, u shpreh bukuroshja për reperin, duke lënë të kuptohet se shkaku për këtë ndarje ishte tradhtia.Së fundmi, Stresi ka dhënë një intervistë për “60 sekonda në Prive”, ku nuk ka munguar një pyetje rreth Keisit. I pyetur se cili prej tyre i dha fund lidhjes, reperi tha se të dy e kanë lënë njëri-tjetrin.

“Lamë njëri-tjetrin”, tha ai. Po ashtu, Stresi u shpreh se i ka harruar të dashurat që ka pasur dhe se kur t’i vijë radha do të martohet. Kujtojmë se dyshja kanë qenë të martuar zyrtarisht me njëri-tjetrin dhe nuk dihet ende nëse pas ndarjes ata janë divorcuar.

TAGS